SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia 2 kateshe ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
136238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dykateshe-Vushtrri
Shtepia ka siperfaqe prej 150 m2 dhe gjendet ne rrugen "Jeton Terstena dhe eshte ndertim i ri. Eshte e pa banuar.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »