SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA 95m2 kati i 4 të ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
136240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERTË E RE nga URBAN GRUP!!!
BANESA 95m2 ,kati i 4-të!
Banesa me siperfaqe prej 95m2 ne katin e 4-të gjendet tek kompleksi banesor "Dijari", BLLOKU B , perkatësisht afër magjistrales dhe ka këtë renditje:

►Dy dhoma gjuimi
►Sallon dhe kuzhinë
►Depo
►Banjo

►Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »