SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
►Shitet banesa 105m2,kati i 3-te (afer çerdhës)!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:06
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
136244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
►Shitet banesa 105m2,kati i 3-te (afer çerdhës)!
________________________________________________
►Banesa posedon :
►3 Dhoma gjumi
►Sallon dhe kuzhinë
►Banjo
►Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »