SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 90m2 kati perdhesë ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:34
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 90m2, kati perdhesë!
Banesa gjendet afer komunes dhe posedon:
►Dy dhoma gjumi
►Sallon dhe kuzhinë
►Depo
►Banjo
►Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »