SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1 Ha ne magjistralen Prishti Mitro Mazgit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:33
Madhësia :
10000 m²
ID e produktit :
136251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 1 ha toke ne magjistralen Prishtine-Mitrovice, saktesisht mbrapa tek “Ranchi”-Mazgit.
Toka gjendet ne vend industrial dhe ploteson te gjitha kushtet per ndertimin e ndonje fabrike.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »