SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia dykateshe ne qender afer çerdhes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:20
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
136255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET shtepia dykateshe ne qender te qytetit-afer çerdhes se qytetit!
Shtepia eshte dykateshe ,ka siperfaqe prej 160m2 dhe posedon:
Perdhesa:Sallo,kuzhine ,dhome,banjo
Kati I-re:Sallon,kuzhine,dhome,banjo ,ballkon i madh
Shtepia eshte e pajisur me parket dhe eshte e renovuar ne teresi.
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues: 044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER). Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »