SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me siperfaqe prej 68m2 ne katin e I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:04
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RISI RISI!!!
Shitet banesa me siperfaqe prej 68m2 ne katin e I-re ,tek komplkesi banesor "Dijari" ,perkatesisht tek rrethi ne magjistrale, me kete renditje:
-Dhome gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »