SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
4 ari ne qender te afer komunes se re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
ID e produktit :
136260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 ari e 2 metra afer komunes se re ne qender te qytetit te Vushtrrise,toka eshte e pershtatshme per objekte afariste dhe biznesore,eshte e pajisur me leje ndertimore dhe posedon te gjithe dokumentacionin e nevojshem.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »