SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA DYKATESHE NE ULQIN!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:33
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
136261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA DYKATESHE NE ULQIN!
.........................................................................................................
Shtepia me 3 ari truall gjendet ne Ulqin ,saktesisht ne Shtoi afer plazhes "Copagabana Beach".
Shtepia ka kete renditje:
-Kati perdhese:dy dhoma gjumi +sallon dhe kuzhine,banjo.
-Kati i 1-re :dy dhoma gjumi +sallon dhe kuzhine ,banjo.
Shtepia ka te rregulluar kopshtin dhe ka WC ne oborr(qe perdoret per pastrim pas plazhit per pushuesit)
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »