SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Prishtine ne siperfaqe prej 117m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:08
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
117 m²
ID e produktit :
136265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine ne siperfaqe prej 117m2.Banesa posedon 3 dhoma, 3 ballkona dhe gjendet ne afersi te AUK-ut(American School of Kosova) dhe prane shkolles normale.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »