SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Lakrishte_mobiluar
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
136266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Lakrishte te ProCredit Banka,leshohet edhe per student,kati 4 posedon lift nxemje qendrore,mobiluar ne teresi me mboilie te reja
Banesa posedon:
- 2 dhome gjumi
- salon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »