SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 81m2 kati 4 te Mitrovice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
136268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e mobiluar ne Mitrovice ne siperfaqe prej 81m2 ,ne katin e 4-te te banimit.Banesa gjendet "Te Desi ose Mokragora"
Banesa posedon :
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-banjo
-Depo
-Dy terasa
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »