SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall prej 3 ari e 20 m ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
ID e produktit :
136271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet turalli ne magjistralen Prishtione -Gjilan (me sakte afer Gorenjes ).Eshte i pershtatshem per ndertim lokalit apo biznesit dhe eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt(leje ndertimi P+5)

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »