SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne siperfaqe prej 72m2 ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:09
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
136276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne siperfaqe prej 72m2 ne Vushtrri.Banesa gjendet ne rrugen "Sheshi i lirise",mbrapa komunes dhe eshte ne katin e 4-te

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »