SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 60m2 kati i 6 te tek Parku i qyteti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
136277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m2, kati i 6-te tek Parku i qytetit-Vushtrri!
...........................................................................................
Shitet banesa me sipërfaqe prej 60m2 ne katin e 6-te te banimit , tek parku i qytetit ne Vushtrri dhe ka këtë renditje:
-Dy dhomë gjumi
-Sallon dhe Kuzhine
-Banjo
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »