SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:33
ID e produktit :
136281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli me çmim te volitshem!
Shitet trualli me siperfaqe prej 47 ari ne rrugen "Lidhja e Lezhes" ne Vushtrri, me saktesisht afer varrezave te qytetit.Gjatesia e truallit eshte 260m me gjeresi 18m si dhe posedon ujesjelles dhe kanalizim.
Shitja behet si parcelë ne teresi si dhe ndaras.Eshte pershtatshme per ndertim.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »