SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sporti_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
136282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sporti, mobiluar e gjitha, banesa gjendet perkatesishte te Hotel SIrius
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- dhome gjumi
- Koridor,
- Banjo
- Ballkon
Qmimi 250 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
044/124-677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »