SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 77m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
136284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Ofertë e mrekullueshme nga Urban Grup !!!

Shitet banesa me një sipërfaqe prej 77m2 , Kati i 3-të , gjendet përball qerdhës së qytetit në Vushtrri dhe ka këte rënditje :

- 2 dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- Depo
- Banjo

- Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »