SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 108m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
136285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me sipërfaqe prej 108m2 ne katin e 4-të gjendet te kompleksi banesor "Dijari", përkatësisht afër magjistrales te rrethi dhe ka këtë renditje :

- Dy dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- Depo
- Banjo

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »