SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese e gatshme ne PRISHTINË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
136286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese e gatshme ne SHITJE-PRISHTINË!!!
Shitet banesa ne siperfaqe prej 75.15m2 ,kati i 2-te i banimit ,tek banesat e Standardit ne Prishtine dhe posedon:

-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Garazhe
-Bodrum
-24 ore uje te nxehte/Gjenrator/Nxehje Qendrore
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »