SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 75m2 kati i I re në Mitrovicë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
136287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 75m2 kati i I-re në Mitrovicë!
Banesa me sipërfaqe prej 75m2,kati i I-re gjendet afer xhamisë se madhe dhe ka këtë renditje:
-Dhomë gjumi
-Sallon dhe kuzhinë
-Depo
-Banjo
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »