SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli i pershtatshem per ndertim 16 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
ID e produktit :
136291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli i pershtatshem per ndertim afer "Bajskatrans" me 16 ari.Trualli eshte i rregulluar me dokumentacion dhe perkthehet menjehere bleresit.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »