SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira kati i shtëpisë në Arbëri
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
136292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati i shtëpisë është 160m2 dhe është tërësisht e mobiluar në mënyrë moderne. Shtëpia lëshohet me qira edhe për zyrë.

Shtëpia Posedon:

4 Dhoma gjumi
1 Sallon
1 Kuzhinë meTrapezari
1 Banjo
1 Korridor
1 Teracë të madhe ku mund të ketë qasje në dy dhoma

Shtëpia ka ujë dhe rrymë 24 ore në ditë nxemja qendrore është rrymë.

Çmimi i qirasë mujore është 750€
Kordinata në GoogleMaps 42.662625, 21.153488:

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »