SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE MITROVICË 88m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
136293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE MITROVICË!!
Banesa me siperfaqe prej 80 m2 ne katin e 5-te gjendet tek komuna e Mitrovices dhe ka kete renditje:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »