SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia dykateshe ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:03
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
ID e produktit :
136297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me siperfaqe prej 4 ari rruges per NOVOSELLE TE BEGUT,saktesisht rruga "Shales" dhe posedon :
-5 dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Dy banjo

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »