SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa prej 104m2 kati i 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
136298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shitet banesa me një sipërfaqe prej 104m2 , Kati 5-të i banimit , gjendet në qendër të qytetit dhe ka këtë rënditje :

- 2 dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- Banjo
- Depo
- Terracë

- Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »