SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me 79.77m2 kati i I i banimit Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
79 m²
ID e produktit :
136300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 79.77m2,kati i I i banimit-Vushtrri
Banesa gjendet afer komunes dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Banesa posedon:
-Dhome gjumi
-Sallon (ndaras)
-Kuzhine(ndaras)
-Dy ballkona
-Banjo
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »