SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPIA DYKATESHE VUSHTRRI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
ID e produktit :
136303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA DYKATESHE!
Shitet shtepia tek varrezat e qytetit me siperfaqe prej 3.2 ari.Shtepia eshte e gatshme per banim dhe posdeon:
-kater dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Dy Banjo
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »