SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
136304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine!
Banesa gjendet rruges per Germi me siperfaqe prej 110 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te
Banesa posedon :
Tri dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Dy banjo
Terrase
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (ne oborrin e xhamise se madhe)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »