SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA DYDHOMËSHE 86m2 NE KATIN E -I-RË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
136306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me siperfaqe prej 86m2 ne katin e -I-re te banimit gjendet tek rrethi afer magjistrales ne Vushtrri dhe ka kete renditje:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe Kuzhine
-Depo
-Banjo
-Terrasë
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+37744570670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Ju mirëpresim
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »