SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli me sipërfaqe prej 10ari në Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
ID e produktit :
136307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli me një sipërfaqe prej 10 ari , gjendet afër fabrikës se dyerve dhe dritareve " PRETENI" në Vushtrri .

- Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »