SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
6 ari truall ne BARDHOSH Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
ID e produktit :
136308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 ari truall ne Bardhosh te Prishtines.Trualli eshte I pershtatshem per ndertim dhe posedon te gjithe dokumentacionin e nevojshem.

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+37744570670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Ju mirëpresim
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »