SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 78.8 kati i 5 te ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
136312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me siperfaqe prej 78.8 m2 ne katin e 5-te ne kompleksin banesor "Dijari"

Banesa posedon:

-Sallon dhe kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »