SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Prishtine me sipefaqe prej 129 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
129 m²
ID e produktit :
136314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine me sipefaqe prej 129 m2 ne Dragodan.
Banesa posedon :
-Tri(3) dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo
-Terrase
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »