SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat ne MAT kati 3 te i 4 te i banimit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
136315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat me siperfaqe prej 77.5m2 ne lagjen MAT ne Prishtine.Banesat posedojne:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo
-Terrase
Banesat jane te gatshme ne fund te vitit te ardhshem.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »