SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në Fushë Kosovë 90 m2 kati 6-të
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
136316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me sipërfaqe prej 90m2,kati i 6-të i banimit gjendet afer postes dhe ka këtë renditje:
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhinë
-Depo
-Banjo
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »