SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 127m2 kati përdhesë ne Vushtri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
127 m²
ID e produktit :
136318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 127m2,kati përdhesë!
Shitet banesa me siperfaqe prej 127 m2 tek kompleksi "DIJARI" dhe ka kete renditje:
3 dhoma gjumi
Sallon & kuzhinë
Banjo
Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »