SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 92 m2 kati i 6 ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
136320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 92 m2 ,kati i 6-te me ÇMIM te voliteshem-Vushtrri!!
Shitet banesa me siperfaqe prej 92m2 ,ne katin e 6-te,blloku i 8-te .
Banesa posedon :
Dy dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Depo
Banjo
Terrase
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »