SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa e gatshme për banim 92m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
136323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë e gatshme në SHITJE-Vushtrri!!!
Shitet banesa me sipërfaqe prej 92m2 ,kati i 3-te i banimit ,tek kompleksi Dijari në Vushtrri dhe posedon:
-2 dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Depo
-Terracë

- Për më shumë INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballë VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »