SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 98m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
136325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 98m2

Kati -II- .
2dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine.
Banesa gjendet afer qendrave tregtare – Gjilan.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata tjera:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »