SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti ne Bregun Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
136332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekti ne Bregun e Diellit 4ari 200m2 lokal ka dy hyrje 4 banesa dhe 2 nenkulme te banueshme

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Pristina
044238981
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »