SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Taslixhe 3
Çmimi :
€365,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
136337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne taslixhe 3, shtepia eshte 2 katshe dhe eshte me 2 hyrje te ndara nga njera tjetra krejtsisht ka 5.6 ari gjithsej renditja e shtepis vetem e njeres hyrje

4 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 sallon me kuzhin
Depo
teras

Dhe hyrja tjeter ka te njejten renditje shtepia eshte 300m2
Informata rreth publikuesit
Rron
Prishtinë
044 338 856
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »