SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy troje ne Emshir te Prishtines (Kodi: 377/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
ID e produktit :
136339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy troje ne Emshir te Prishtines, 800 metra larg 7 Marsit.
Trualli i pare posedon 515i ndersa trualli i dyte posedon 10 ari.
Dokumentacioni I gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »