SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten shtepite ne Prishtine (Kodi: 379/p1/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
136347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepite tek rrethi Cagllavice-Prishtine. Shtepite jane ne ndertim e siper ku dallojne njera me tjetren nga siperfaqja dhe dimensionet e ndryshme. Per keto shtepi eshte planifikuar nje arkitekture dhe dizajn i vecante, duke filluar nga nxemjet qendrore, garazhet, oxhaku, kopshtet, tarraca, kulmi, ballkonet, parkingjet private duke mos harruar as kopshtin e shtepise si dhe qerdhen e femijeve. Kjo lagje ju ofron te gjitha kushtet per nje jete te sigurte, te rehatshme dhe ambient te ngrohte per familjet tuaja.
Lagjia perfshine gjithesej 38 shtepi me dimensione te ndryshme.
-Lloji i pare i shtepise ka siperfaqe 207.3m2 ku se bashku me oborr posedon 320m2, eshte shtepi dupblex pra dy kateshe ku ne katin e pare ka: Sallon me kuzhine, nje dhome, nje banjo, nje wc dhe nje terrace. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi, dy banjo, nje depo dhe nje terrace.
-Lloji i dyte ka siperfaqe 232.11m2 ku se bashku me oborr posedon 355m2, gjithashtu eshte shtepi dy kateshe ku ne katin e pare ka: Sallon me kuzhine, nje banjo, nje depo si dhe garazhen. Kati i dyte posedon: kater dhoma gjumi, dy banjo, dy terraca.
Pra sic po e shihni gjithqka, qdo detaj eshte menduar me delikates per nje rehati te siguruar ne maksimum.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjensionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »