SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Qendër, në Rr. “Garibaldi”
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
136351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Keni vendosur të ndërroni vendbanimin, por nuk po e dini se ku?
Ofertat që ne posedojmë gjithmonë i plotësojnë kërkesat tuaja!
Jetën më të veqantë e bënë edhe vendi ku jetojmë, e sidomos Qendra.
Të jesh në lëvizje, të kesh punën afër, çerdhën, shkollën, fakultetin, ambulantën, është prioritet për familjen tuaj.
Shitet Banesa në Qendër, në Rr. “Garibaldi”
Posedon:
• 64m2,
• Kati 6,
• 2 Dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,
Me pamje nga të dy anët, e renovuar dhe mobiluar.
Çmimi 85.000Є.
Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/260-075 viber,+37744/49/118-380 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »