SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në Tasligje 3, Rr. “Abdyl Rama”
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:31
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
136352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dëshironi shtëpi?
Zyra Pirro ju ofronë këtë mundësi!
Shitet shtëpia në Tasligje 3, Rr. “Abdyl Rama”
Posedon:
• 300m2,
• 2 katëshe,
• 5.6 ari truall,
• 8 dhoma gjumi,
• 2 Sallona me kuzhinë,
• 4 banjo,
• 2 depo,
• 4 ballkona,
• 2 terasa,
• Garazhdë,
• Kopshtë,
E renovuar dhe mobiluar, Çmimi 350.000Є.
Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »