SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Bregun e Diellit, me qasje në Rr. "B"
Çmimi :
€123,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
136354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çdo patundëshmëri që ju kërkoni nuk është vështirë të gjindet, por n’varet se ku e kërkoni !

Hapsirë e mjaftueshme, vend adekuat, për familjen tuaj!

Shitet Banesa në Bregun e Diellit, me qasje në Rr. "B"

Posedon:

• 130m2,
• Kati 3,
• 4 Dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë dhe trapezari,
• Depo,
• Banjo,
• Wc,
• 2 Ballkona,

Me pamje nga të dy anët,

Çmimi 115.000Є.

Mundësi tjetër : + garazhë dhe pordrum,

Çmimi 123.000€

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »