SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera lokali
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
136365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne prishtin lagja Kalabrija Lokali ka 55m2 +40m2 terasa ne sherbim.si dhe ka podrum ne kuader te lokalit.lokali eshte i mir pe Furr .per Piceri gjelltore apotek ordinanes zyre etj tel +377 44844562

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Memet
Prishtinë
044844562
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »