SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat me Qmime shum te voliteshme
Çmimi :
€790.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon
ID e produktit :
136412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lagjen Mati 1 me saktesisht ne rrugen Ahmet Korenica posedoj tri banesa me siperfaqe te ndryshme:
Banesa me siperfaqe 80.80 m2 ne katin e 4-te,lam.A e cila perbehet nga salloni+ kuzhina ,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon dhe koridor,me orientim ne lindje dhe perendim.
DY banesa me siperfaqe 61.04 m2 ne katin 3 dhe 4 lam.B-n te cilat perbehen nga salloni+kuzhina,nje dhome gjumi,banjo,ballkon dhe koridor,orientimi i dy banesave eshte lindje dhe jug.
Lokali me siperfaqe 70 m2 ne kete objekt.
Lokal me siperfaqe 45 m2 ne vazhdimesi te rruges B perkrah banesave te Royalit me pamje ka Farmedi(eulexi).
Banesa 80.80 m2 behet e gatshme per banim ne dhjetor 2016.
Banesat 61.04 m2 behen te gatshme per banim shtator 2017.
Lokali 70 m2 ne rrugen Ahmet Korenica behet i gatshem ne dhjetor 2016.
Lokali 45 m2 ne vazhdimesi te rruges B behet i gatshem ne dhjetor 2016.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »