SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Fushe Kosove (Kodi: 381/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
136418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesat ne Lagjen Dardania te Fushe Kosoves. Kompleksi banesor eshte ne ndertim e siper dhe ploteson te gjitha kushtet elementare, duke filluar nga ashensori e deri ne detajet e fundit per nje jete sa me te sigurte dhe komode.
Banesat kane kete renditje:
-Banesa me siperfaqe prej 82.81m2 ka: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, depo dhe terrace.
-Banesa me siperfaqe prej 59.97m2 ka: Sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo, depo dhe terrace.
-Banesa me siperfaqe prej 71.71m2 ka: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje terrace.
-Banesa me siperfaqe prej 77.14m2 ka: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, depo dhe terrace.
-Banesa me siperfaqe prej 74.83m2 ka: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, depo dhe terrace.
-Banesa me siperfaqe prej 113.45m2 ka: Sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, banjo, wc, depo, terrace.
-Banesa me siperfaqe prej 50.17m2 ka: Sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo dhe terrace.
Pra sic po e shihni gjithqka, qdo detaj eshte menduar me delikates per nje rehati te siguruar ne maksimum.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjensionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »